New Page 1
 
SWiSH Movie - banner_fla.swi - www.swishzone.com

HAKKIMIZDA

AC-DC-OG-YG motorları sarım ve onarımı Generatör-Jeneratör sarım ve onarımı,Her tip AC-OG trafo sarımı,Her tip kaynak makinası tamiri,yedek bobin imali,elektromanyetik bobin sarımı değişik amaçlı her tip motor sarım bakım onarımı çok geniş alanda faaliyet göstermektedir.

1991 Yılında "Aksu Bobinaj" adıyla kurulan firmamız AC-DC motor sarım, bakım ve onarım faaliyetlerine başlamış olup, bilgi ve deneyimimiz geliştikçe daha sonra AC-DC-OG-YG motor sarım, bakım ve onarım faaliyetleri yanında her tip yedek bobin imalatı, her tip trafo ve generatör sarım, bakım ve onarım alanlarına girmiş olup sonrasında hedeflerini büyüterek kendine olan özgüveni ile Türkiye çapında hizmet verebilmek için HS-ANADOLU BOBİNAJ TEKNİK ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında yeniden yapılanarak faaliyetlerimize Yüksek Standartlarla malzeme ve işçilik kalitesiyle hizmet sunmaktayız.

18 yıllık bilgi ve deneyimimiz kendimize olan güvenimiz kalite ve güvene dönüşmüştür.

Bilgi ve deneyimimize güvenerek önce müşteri memnuniyeti hedef alınarak maddi boyut ikinci planda görülerek yüksek standartlarda malzeme ve işçilik kalitesiyele hizmet vermekten gurur duyarız.


VİZYONUMUZ

Yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle Ankara il sınırlarını aşarak Türkiye'de sektörde lider, Dünya piyasasında söz sahibi olan bir Türk Şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Yılların bilgi ve deneyiminin ışığında, kalifiye elemanlarla öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi baz alınarak mesleki alanda hiçbir kötü imaja yer vermeden, gerekirse maddiyattan ödün vererek, yüksek standartlarda malzeme ve işçilik ile hizmet vermek. Yapılan işlerle ilgili olarak, bu bir meslek sırrıdır demeden sorunları müşterilerimizle tamamıyla paylaşmak.

HEDEFLERİMİZ

Uzun vadede sektöründe ciddi bir marka ve söz sahibi olmak. Şirketimizin isminin daima tecrübe, kalite, dürüstlük ve başarı ile anılmasını sağlamak.

Web Sitemiz Yayına Başladı...

18 yıllık bilgi ve deneyimimiz kendimize olan güvenimiz ile sizlere daha iyi hizmet etmek ve müşterilerimizle daha iyi i... devamı


HS-Anadolu Bobinaj...

1991 Yılında Aksu Bobinaj adıyla kurulan firmamız AC-DC motor sarım, bakım ve onarım faaliyetlerine başlamış olup, bilgi... devamı


Metyus Sayaç Scripti

Sitemiz
Bugün :
000011   
Toplam :
0000126283
kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
IP :  3.236.112.70
Template
ANASAYFA    HAKKIMIZDA    HİZMETLER    REFERANSLAR    RESİMLER     İLETİŞİM
Copyright © 2009 HS-Anadolu Bobinaj All rights reserved. Support : axion usta bilişim